Hakkımızda

İzmirlioğlu Rulman,1992 yılında Denizli'de kurulmuştur. İlk kuruluş amacı olarak,Denizli ve çevre illerdeki endüstriyel kuruluş ve ticari müşterilere hizmet etmeyi hedeflemiştir. Yoğun çalışma ve müşterilerimizin güveni sayesinde hızla büyüyerek 2004 yılında İzmir'de İZMİRLİOĞLU OTOMOTİV İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulup ithalat ve ihracat alanında da firma müşterilerimize hizmet sunmaya, rulman ve makine yedek parça ithalatı yapmaya başlayıp, Türkiye geneline toptan satış yapmaya başlanmıştır.

2008 yılında mekanik salmastra imalatına başlayan firmamız  I.M.S SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI ile mekanik salmastra üretimi ve satışına devam etmektedir.Firmamız Rulman, V Kayışı, Z Kayışı, Tekstil Yağları, Mekanik Salmastra, Yağ Keçesi, V Kasnak, Zincir Dişli, Transmisyon Zincirleri, Redüktör, Kaplin, Sanayi Tekerlekleri, Rulman Yatakları çeşitlerinin satış hizmetini vermektedir.


Hedefimiz, başta Türkiye olmak üzere İzmirlioğlu Rulman adını yurtiçi ve yurtdışında en iyi şekilde temsil ederek sektörde söz sahibi olmaktır.

Üretimini veya ithalatını yaptığımız ürünlerin dışındaki ihtiyaçlarınızı da en kısa zamanda yurtdışından temin ederek müşterilerimize sunmaktayız.